جراحی زیبایی سینهمقالات

بهترین جراح سینه در کرج

بهترین جراح سینه در کرج

قبل از آن که در خصوص بهترین جراح سینه و نحوه انتخاب کردن آن نیز مواردی رابیان نماییم. در خصوص انواع جراحی های زیبایی سینه توضیحاتی را خواهیم داد تا با بهتر بتوانید جراح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

زیرا انتخاب بهترین جراح سینه در نتیجه انواع جراحی سینه تاثیر گذار و مهم است و خانم های عزیزی که می خواهند هر یک از جراحی های زیبایی را انجام دهند، باید در این انتخاب خود دقت نمایند.

دکتر سعید شیرنگی، فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی در ادمه در خصوص انواع جراحی های زیبایی سینه توضیح خواهند داد.

جراحی پروتز سینه

یکی از پر طرفدار ترین جراحی زیبایی سینه در خانم ها جراحی پروتز سینه است . این جراحی به منظور تغییر سایز و فرم سینه است. خانم هایی که برای این نوع از جراحی زیبایی سینه، کاندید می شوند، اغلب دارای سینه های کوچک، نامتقارن و یا افتاده هستند و می خواهند با انجام یک جراحی، زیبایی سینه های خود را به دست آورند.

بهترین جراح سینه در کرج

جراحی لیفت سینه

خانم ها به دلیل شیردهی، بارداری های متعدد، افزایش و کاهش وزن دارای سینه هایی افتاده خواهند شد. همچنین افزایش سن و نیروی جاذبه در این افتادگی سینه ها موثر است.

به همین دلیل به دنبال یک جراحی هستند تا فرم سینه های خود را بهبود بخشید و از این افتادگی رهایی یابند. دکتر سعید شیرنگی جراح زیبایی سینه در کرج، به دنبال این امر به خانم هایی که در سینه های خود این فرم را دارند، جراحی لیفت سینه را پیشنهاد می کنند.

خانم هایی هستند که علاوه بر لیفت سینه به جراحی پروتز سینه نیز احتیاج دارند. در ادامه به توضیح این جراحی سینه خواهیم پرداخت.

جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان

دکتر سعید شیرنگی جراح سینه در خصوص این روش جراحی سینه این گونه توضیح می دهند که انجام این جراحی در خانم هایی انجام می شود، که نیاز به لیفت کردن سینه به همراه پروتز سینه است. یعنی سینه به دلیل افزایش سن و یا کاهش وزن، حجم خود را از دست داده است و نیاز به بازسازی دارد. به همین دلیل در این گروه از خانم ها و بعد از بررسی جراح زیبایی سینه، این دو جراحی همزمان انجام می شود.

جراحی ماموپلاستی کاهنده

این نوع از جراحی سینه در خانم هایی انجام می شود که دارای سینه های بزرگ و افتاده هستند. در جراحی ماموپلاستی کاهنده، با برداشتن بافت چربی و پوست اضافی سینه ها فرم دهی شده و جراحی انجام می شود. در بسیاری از خانم ها نیاز به تغییر موقعیت نوک سینه و هاله قهوه ای رنگ اطراف آن می باشد. جراح سینه این جراحی را با دقت هر چه تمام تر برای حفظ شیردهی انجام می شود.

جراحی بازسازی سینه

در برخی از خانم ها به دلیل بیماری و یا سانحه، ممکن است بخشی از بافت سینه خود را از دست بدهند. به همین دلیل ممکن است نیاز به جراحی بازسازی سینه باشد  که بهتر است به جراح سینه مراجعه شود تا بتوانند با استفاده از علم روز دنیا بازسازی سینه انجام شود.

چگونه بهترین جراح سینه در کرج را می توان یافت؟

روش های مختلفی برای پیدا کردن و انتخاب بهترین جراح سینه در کرج وجود دارد. بسیاری از این روش ها سبب می شود تا به راحتی بتوانید جراح سینه را انتخاب کرده و نزد ایشان بروید.

پرس و جو از اطرافیان

یکی از راه هایی که می توانید  بهترین جراح سینه را پیدا کنید، پرس و جو از اطرافیان است. یعنی از دوستان و آشنایانی که جراحی سینه انجام داده اند، در مورد جراح سینه و نحوه برخورد، میزان مهارت و تجربه جراح سوالات خود را بپرسید و نام ایشان را به لیست بهترین جراح سینه خود اضافه نمایید. در صورتی که هیچ اسمی اضافه نکردید، می توانید از سایر روش ها استفاده کنید.

جستجو در اینترنت

امروزه بستر اینترنت سبب شده است که همه اطلاعات لازم را به راحتی و در کمترین زمان ممکن به دست آورید. از این بستر می توانید برای انتخاب بهترین جراح سینه در کرج نیز استفاده نمایید تا لیستی از بهترین جراحان سینه به دست آورید.

در این میان می توانید به راحتی به نمونه کار جراحی های انجام شده توسط جراح مورد نظر نیز دسترسی خواهید داشت.

بهترین جراح سینه در کرج

سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران

بسیاری از جراحان فوق تخصص پلاستیک در سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران نیز نام برده می شود. که می توانید به راحتی با وارد شدن به این سایت، جراحان فوق تخصص پلاستیک در کرج را می توانید پیدا کنید.

وجود نام جراح در این سایت یعنی تایید از نظر مهارت و تجربه که این امر بسیار مهم است.

مهارت و تجربه

برای مشاهده مهارت و تجربه جراح می توانید به مطب مراجعه کرده و از ایشان در خصوص میزان و تعداد جراحی های انجام شده، سوالات خود را بپرسید. همچنین با جراح سینه در خصوص نحوه انجام جراحی سینه (هر نوع از جراحی زیبایی سینه) نیز صحبت و مشورت نمایید.

دکتر سعید شیرنگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در کرج، از نوین ترین تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز، به منظور ارائه انواع خدمات زیبایی و درمانی به شما عزیزان استفاده می نماید. شما عزیزان می توانید به منظور کسب راهنمایی و مشاهده ی نمونه کارهای بیشتر از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: 09128490324 – 02632233438
آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید شیرنگی

نزدیک ترین جراح به محل زندگی

به منظور رفت و آمد به مطب و محل جراحی بهتر است که در زمان انتخاب بهترین جراح زیبایی سینه، جراح به محل زندگی شما نزدیک باشد و یا رفت و آمد به راحتی انجام شود. زیرا عدم دسترسی و رفت و آمد راحت به مطب ممکن است باعث عدم مراجعه های بعدی به مطب و درمان های تکمیلی شود.

عزیزانی که ساکن شهر بزرگ کرج هستند می توانند در همان شهر به بهترین جراح سینه مراجعه نمایند.

بسیاری از مواردی که بیان شده است، به منظور راهنمایی هر چه بهتر برای انتخاب بهترین جراح سینه در کرج است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، به نتیجه مورد نظر خود برسید.

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان