جراحی زیبایی سینهمقالات

معرفی بهترین جراح سینه در تهران 1401

Rate this post

 برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از ماموپلاستی دریافت کنید، باید یک دکتر خوب برای جراحی سینه انتخاب کنید. جراحی سینه شامل موارد متعددی است که به زیبایی اندام کمک شایانی می‌کند. دربین این روش‌ها، که با توجه به نیاز بیمار از آنها استفاده می‌شود، باید با مهارت پزشک در هم ادغام شده و نتیجه را رقم بزند. اگر بهترین جراح سینه را می‌خواهید باید ابتدا در مورد این جراحی و چگونگی انتخاب جراح خوب و ماهر اطلاعات کسب کنید. به عنوان مثال دکتر شیرنگی یکی از بهترین جراحان سینه در ایران است که در کرج فعالیت می‌کند و اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد.

درخواست مشاوره تخصصی جراحی زیبایی سینه

اینفوگرافی بهترین جراح سینه
اینفوگرافی بهترین جراح سینه

انواع روش های جراحی سینه با توجه به نیاز فرد

قبل از هر چیز باید بهترین روش‌های جراحی سینه را بشناسید تا بتوانید با توجه به نیاز خود بدانید که از کدام نوع باید بهره ببرید. روش‌های مختلفی برای زیباسازی سینه وجود دارند که در زیر به بررسی این موارد می‌پردازیم. جراحی سینه با نام ماموپلاستی نیز شناخته می‌شود:

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یا ماموپلاستی تقویت کننده برای افزایش سایز، اندازه و خطوط سینه در خانم‌ها انجام می‌گیرد. دلایل مختلفی وجود دارد که یک خانم از این جراحی بهره ببرد. سه گروه افراد وجود دارند که از این روش استفاده می‌کنند؛ کسانی که به صورت مادرزادی سینه‌هایشان خیلی کوچک بوده است، خانم‌هایی که بعد از بارداری تمایل به بزرگ کردن سینه‌های خود دارند و کسانی که به دلیل عدم تقارن در اندازه سینه‌ها سعی می‌کند تا آن را اصلاح کنند.

این کار با جای گذاری ایمپلنت باید انجام شود که در زیر ماهیچه سینه و بالای آن قرار می‌گیرد. برش در زیر بغل و ناحیه اطراف سینه  انجام می‌شود و جزو روش‌های کم تهاجمی محسوب می‌شود. این پروتزها از پوسته‌های سیلیکونی تشکیل شده اند که از ژل سیلیکون و یا محلول آب و نمک تولید می‌شوند.

مطالب بیشتر: افتادگی سینه بعد از پروتز سینه

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه نیز از روش‌هایی است که برای تناسب اندام و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این عمل جراحی نیز باید بهترین جراح سینه در ایران را انتخاب کنید؛ زیرا همزمان با انجام عمل باید پوست سینه جمع شده و به سمت بالا کشیده شود. این عمل بیشتر برای کسانی که دچار افتادگی سینه شده اند، استفاده می‌شود.

ویژگی دکتر خوب جراحی سینه

جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان

البته برخی افراد ترجیح می‌دهند که پروتز سینه و لیفت سینه را به صورت همزمان انجام دهند. این کار باید زیر نظر پزشک ماهر و باتجربه انجام شود. دکتر شیرنگی جراحی لیفت و پروتز سینه به طور همزمان را انجام می‌دهد و نتیجه این عمل نیز کاملا رضایت‌بخش است.

جراحی مامو پلاستی کاهنده

یکی دیگر از روش‌های زیبا کردن سینه، جراحی ماموپلاستی کاهنده یا کاهش اندازه سینه است. این روش بیشتر برای خانم‌هایی که سینه‌های بزرگ و سنگین دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این افراد نه تنها زیبایی ظاهری اندام خود را از دست داده‌اند بلکه به علت سنگین بودن سینه‌ها، درد شانه‌ها، کمر و گردن را نیز ممکن است در طی زمان به وفور تجربه کنند. در این عمل جراحی، تغییر در قسمت بافت سینه و پوست اضافه و چربی‌های آن انجام می‌گیرد و قسمتی از بافت سینه برداشته می‌شود.

جراحی بازسازی سینه

برخی از خانم‌ها بر اثر بیماری سرطان سینه، عمل ماستکتومی را انجام می‌دهند. این عمل باعث می‌شود تا همه یا بخشی از سینه برداشته شود. جراح خوب و حرفه‌ای می‌تواند به این افراد کمک کند تا بازسازی سینه را انجام دهند و تحت نظر یک جراح سینه خوب به راحتی از زیبایی ظاهری برخوردار شوند.

ویژگی بهترین جراح

داشتن گواهی تخصصی

فعالیت در کلینیک و مطب مجهز

تسلط بر تکنیک‌ها پیشرفته

ارائه نمونه کار به فرد متقاضی

برگزاری جلسه مشاوره برای مراجعه‌کننده

اهمیت انتخاب بهترین جراحی

دور ماندن از عوارض جانبی خطرناک

رسیدن به بهترین نتیجه از جراحی

جلوگیری از آسیب بافتی

هزینه عمل تحت نظر بهترین جراح

قطعا هزینه مراجعه به جراحان توانمند، بیشتر از پزشکان تازه کار است ولی مطمئن خواهید بود با یکبار جراحی، به نتیجه ایده‌آل خواهید رسید.

چگونه بهترین جراح سینه در تهران را انتخاب کنیم؟

هر چند اکثر پزشکان می‌توانند این عمل را انجام دهند اما مهارت پزشک و تجربه بالایی که دارد، بر کیفیت کار تأثیر زیادی می‌گذارد. به همین علت است که افراد متقاضی جراحی سینه سعی می‌کنند تا قبل از اقدام برای عمل، جراح خوب سینه را انتخاب کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین جراح سینه در تهران هستید، این عمل را به دکتر شیرنگی بسپارید زیرا رضایت بالای مراجعه‌کنندگان قبلی وی نشان‌دهنده مهارت و تخصص بسیار بالای این پزشک معروف است.

بهترین پزشک جراح سینه

پرس و جو از اطرافیان و نظر مراجعه کنندگان قبلی

حال این سوال پیش می‌آید که بهترین جراح سینه در تهران را چگونه انتخاب کنیم و مطمئن باشیم که نتیجه خوبی را دریافت می‌کنیم؟ معمولا اولین کاری که انجام می‌گیرد این است که در بین دوستان و آشنایان به تحقیق برمی‌خیزیم. وقتی که پزشک، نتایج خوبی را تاکنون رقم زده است، به عنوان یک پزشک محبوب و خوب شناخته می‌شود. پس با کمی پرسش و تحقیق می‌توانید از اطرافیان به راحتی نام او را پیدا کنید. البته نظر مراجعه کنندگان قبلی هم بسیار مهم است زیرا این افراد نتیجه را کاملاً دیده‌اند و این نظرات نشان می‌دهد که تا چه حد خوب و رضایت‌بخش بوده است.

مطالب بیشتر: تعویض پروتز سینه

جستجو در اینترنت و سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران

اگر سری به اینترنت بزنید نیز اطلاعات زیادی درمورد پزشکان خوب در زمینه جراحی سینه می‌بینید. همچنین سابقه پزشک، بیوگرافی، مدارک پزشکی و تجربه‌های عمل در حوزه کاری و … همگی در سایت‌هایی که مربوط به پزشکان است وجود دارد. یکی از سایت‌های معروفی که بهترین پزشکان در زمینه جراحی سینه و سایر عمل‌های زیبایی را برای کاربران معرفی می‌کند، سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران است. اگر به دنبال بهترین جراح سینه در تهران هستید می‌توانید این سایت را باز کرده و نام دکتر را در آن جستجو کنید و اطلاعات مفید و ارزنده را درمورد ایشان ببینید. مهارت و تجربه پزشکی بسیار مهم است و جایی که می‌توانید آن را به خوبی ببینید، مراجعه‌کنندگان قبلی او است. معمولاً در سایت‌های مربوط به این پزشکان است نظرات کاربران را می‌توانید ببینید.

نزدیک ترین جراح به محل زندگی

مراقبت‌های قبل و بعد از عمل اهمیت زیادی دارد. ممکن است بارها و بارها نیاز داشته باشید تا به مطب پزشک بروید و دوره درمان خود را کامل کنید. اگر به دنبال بهترین جراح سینه در تهران هستید باید پزشکی را انتخاب کنید که در این شهر فعال بوده و دسترسی به وی برای شما نیز راحت باشد. در این صورت رفت و آمدهای خود را راحت‌تر انجام می‌دهید.

روش‌های متنوعی برای جراحی زیبایی سینه وجود دارد که براساس هدف فرد از جرحی سینه، روش مناسبی انتخاب خواهد شد. روش‌های کاهشی، افزایشی، بازسازی و لیفت سینه انجام می‌گیرد. این عمل باید زیر نظر یک پزشک ماهر باشد. دکتر شیرنگی در این زمینه، یکی از بهترین انتخاب‌ها است که می‌تواند برای شما نتایج عالی را رقم بزند و جزء یکی از بهترین جراحان سینه در تهران و حتی در کشور است.

مطالب بیشتر: تاثیر پروتز سینه بر شیردهی

اهمیت انتخاب بهترین جراح سینه در تهران

با وجود متخصصین بسیار زیاد در زمینه جراحی سینه در تهران، حتماً این ذهنیت برای شما به وجود می‌آید که وقتی پزشکان گواهی تخصصی در زمینه عمل‌های زیبایی را کسب می‌کنند قطعاً عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت. در صورتی که چنین ذهنیتی کاملاً غلط است. شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که پزشک مجرب و باسابقه، ظرأفت عمل یکسانی با یک پزشک تازه کار و کم تجربه داشته باشد. توصیه می‌کنیم در انتخاب بهترین جراح سینه در تهران به اندازه کافی زمان بگذارید و عجولانه عمل نکنید. اهمیت این موضوع باید از چند منظر مورد بررسی قرار گیرد:

معرفی بهترین جراح سینه

  1. قطعاً شما بهترین نتیجه را می‌توانید تحت نظر بهترین جراح سینه به دست بیاورید. قرار است بعد از اتمام این عمل زیبایی، فرم سینه‌های شما تقارن داشته باشند و از طرف دیگر به تناسب اندام ‌ایده‌آل خود برسید. رسیدن به این نتیجه منوط بر انتخاب بهترین جراح سینه در تهران خواهد بود.
  2. همچنین فراموش نکنید عملکرد متخصص تعیین‌کننده شدت عوارض بعد از جراحی خواهد بود. در صورتی که می‌خواهید دوره نقاهت کوتاهی داشته باشید و آسیب‌های جدی به بافت سینه وارد نشود، باید حتماً بهترین جراح سینه را پیدا کنید که برای این منظور، صحبت کردن با مراجعه‌کنندگان قبلی بهترین راهکار برای انتخاب خواهد بود.
  3. انتخاب بهترین جراح زیبایی سینه در تهران به کاهش هزینه‌ها نیز کمک خواهد کرد. ما بار‌ها با مراجعینی سروکار داشته‌ایم که در نتیجه اعتماد قبلی خود به یک متخصص کارنابلد، دچار آسیب‌هایی در بافت سینه شده و مجبور شده‌اند مجدداً برای جراحی سینه هزینه کنند.

انتخاب بهترین کلینیک عمل سینه در تهران

با توجه به اینکه بهترین متخصصان جراحی سینه در تهران در مطب‌های خصوصی و یا در کلینیک‌های زیبایی فعالیت می‌کنند، برای اینکه بتوانید بهترین جراح سینه در تهران را پیدا کنید لازم است ابتدا به سراغ کلینیک‌های معتبری بروید که در این زمینه خدماتی را ارائه می‌کنند. مشخصات بهترین کلینیک عمل سینه در تهران عبارتند از:

  1. داشتن مجوز از وزارت بهداشت برای شروع به کار کلینیک
  2. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای انجام جراحی زیبایی سینه
  3. اجرای روش‌های مختلف جراحی توسط متخصصین در مرکز
  4. مدیریت کلینیک توسط کادر درمانی حرفه‌ای و متخصصین باسابقه

منبع
webmd

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.