لیپوماتیکمقالات

معرفی بهترین کلینیک و مرکز لیپوماتیک در تهران

Rate this post

اگر از ورزش‌های سنگین و رژیم‌های غذایی سخت برای از بین بردن چربی‌های اضافی بدن خود خسته‌ شده‌اید بهتر است به فکر راه جاره دیگری باشید. پیشرفت علم و تکنولوژی سبب شده تا روش‌ها و متدهای جدید و پیشرفته‌ای در این مسیر شما را به هیکل ایده‌آل خود برساند. یکی از بهترین و موثرترین این روش‌ها استفاده از فناوری لیپوماتیک است. اما آنچه در این خصوص اهمیت دارد انتخاب تخصصی ترین مرکز لیپوماتیک در ایران می‌باشد. چرا که بدون مراجعه به معتبرترین و شناخته‌ شده‌ترین مرکز تخصصی لیپوماتیک نمی‌توان انتظار داشت تا نتایجی مطلوب و ایده‌آل حاصل گردد.

برای اطلاع از هزینه و مشاوره رایگان با کلینیک دکتر سعید شیرنگی تماس حاصل فرمایید.

09108822057

اینفوگرافیک بهترین کلینیک لیپوماتیک
اینفوگرافیک بهترین کلینیک لیپوماتیک

درخواست مشاوره تخصصی لیپوماتیک با دکتر سعید شیرنگی

دکتر شیرنگی یکی از بهترین‌ها در این حوزه بوده و در محیطی کاملا استاندارد و به کمک تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه خود همراهی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین کلینیک لیپوماتیک در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با هر آنچه که در این زمینه نیاز است بیشتر آشنا کنیم.

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اولین قدم در رسیدن به نتیجه مطلوب در عمل‌های زیبایی انتخاب پزشک و کلینیکی شناخته شده می‌باشد. پس انجام عمل زیبایی لیپوماتیک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد برای پیکرتراشی و حذف چربی‌های اضافی هیکل خود باید تحقیقات لازم را در این خصوص انجام دهند. برای انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک توجه به یکسری نکات الزامی است. از جمله مهم‌ترین این موارد عبارتند از:

بهترین کلینیک لیپوماتیک

 • حضور پزشک متخصص و باتجربه

آنچه یک کلینیک را در دسته بهترین‌ها قرار می‌دهد حضور پزشکی متخصص و کادر درمان باتجربه در آن است. دکتر خوب برای لیپوماتیک باید تبحر کافی در کار را داشته باشد تا بتواند بدون آسیب رساندن به سایر بافت‌ها و بروز عوارض جانبی شدید و خطرناک بیمار را در رسیدن به هیکلی با فرم دلخواه خود همراهی کند.

 • کیفیت نتایج نهایی عمل لیپوماتیک در مراجعه‌کننده‌ها

مسلما آنچه در انجام عمل‌های زیبایی اهمیت خیلی زیادی دارد کیفیت نهایی کار است. پس قبل از انتخاب کلینیکی برای انجام لیپوماتیک، توصیه می‌شود حتما نتایج ایجاد شده و میزان رضایت سایر مراجعه‌کنندگان را بررسی کنید.

 • مجهز بودن کلینیک به دستگاه‌های روز دنیا

قطعا بهترین مرکز لیپوماتیک، مکانی خواهد بود که در آن از تجهیزات روز دنیا استفاده می‌شود. استفاده از دستگاه‌های پیشرفته عوارض جانبی و دوره نقاهت بیمار را کاهش می‌دهد. از طرفی دیگر سبب ایجاد نتایج ایده‌آل و بهتری می‌گردد.

 • قیمت معقول و مناسب برای انجام لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک نیازمند یک سری هزینه‌های مصرفی برای کلینیک است. به همین دلیل نباید در انتخاب مرکز مناسب فریب کلینیک‌هایی که قیمت‌های خیلی کم و یا خیلی زیادی را ارائه می‌دهند را خورد.

 • شناخته شده بودن کلینیک انجام لیپوماتیک

از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توان برای بهترین کلینیک لیپوماتیک و البته سایر خدمات زیبایی عنوان کرد شناخته شده بودن آن است. به این معنا که قبل از نهایی کردن تصمیم خود بهتر است تحقیقات لازم در صفحات مجازی را انجام دهید.

با در نظر گرفتن تمامی موارد آورده شده در بالا کاندیدهای انجام لیپوماتیک می‌توانند مکانی استاندارد و ایده‌آلی را انتخاب کرده و بدون کمترین استرس و نگرانی به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

مطالب بیشتر: ورزش بعد از لیپوماتیک

ملاک انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران 

همان طور که گفته شد اولین موضوعی که باید قبل از اقدام به انجام لیپوماتیک توجه کرد انتخاب پزشکی متخصص و کاربلد در این زمینه است. چرا که سپردن خود به دست افرادی غیر متخصص و غیر حرفه‌ای احتمال بروز خطرات احتمالی را افزایش می‌دهد. از طرفی دیگر رسیدن به نتیجه مطلوب امکان‌پذیر نخواهد بود. حال سوالی که ایجاد می‌شود این است که دکتر خوب برای لیپوماتیک کیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال به چند مورد از مشخصه‌های پزشک خوب برای انجام لیپوماتیک پرداخته‌ایم:

 • داشتن تجربه کافی

یکی از موارد مهمی که در رابطه با انتخاب پزشک انجام جراحی لیپوماتیک وجود دارد این است که باید حتما تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. منظور از تجربه کافی می‌توان به توانایی پزشک در انتخاب محل‌های مناسب تخلیه چربی، کار با دستگاه لیپوماتیک به صورت اصولی و … را داشته باشد.

مرکز خوب لیپوماتیک در تهران

 • همراهی کردن مراجعه‌کننده در تمامی مراحل پیکر تراشی

هر چند پیکرتراشی عملی سخت و سنگین نیست؛ اما با این حال به رعایت یکسری مراقبت‌ها و رسیدگی‌ها قبل و بعد انجام نیاز دارد. برای اینکه کاندید انجام لیپوماتیک بتواند تمامی این مراقبت‌ها و مراحل را به آسانی پشت سر بگذارد همراهی پزشک متخصص در طول این مسیر الزامی است.

 • داشتن تخصص کافی

متاسفانه امروزه افراد بسیاری به دلیل سود ناشی از انجام لیپوماتیک اقدام به انجام چنین کارهایی می‌زنند. اما باید توجه کرد که هر کسی صلاحیت انجام لیپوماتیک را ندارد. برای انجام این کار باید دانش و تخصص کافی را به دست آورد. در نتیجه می‌توان با کمترین آسیب به بافت‌های اطراف چربی‌های اضافی را تخلیه کرد و بیمار بدون تجربه دردها و عوارض جانبی شدید به نتیجه مطلوب خود برسد.

مطالب بیشتر: هزینه لیپوماتیک چقدر است؟

کلینیک لیپوماتیک دکتر سعید شیرنگی

با در نظر گرفتن تمامی این موارد می‌توان دکتر سعید شیرنگی را در لیست بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران قرار داد. دکتر شیرنگی در محیطی کاملا استاندارد و مجهز و داشتن تخصص و تجربه کافی کاندیدهای انجام لیپوماتیک را در رسیدن به نتیجه‌ای ایده‌آل به بهترین نحو ممکن همراهی می‌کند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر از تمامی جزئیات کار همین حالا با مطب دکتر شیرنگی تماس حاصل فرمایید.

بهترین کلینیک لاغری با جراحی در ایران
 1. دارای مجوز وزارت بهداشت
 2. مجهز به تجهیزات پیشرفته
 3. فعالیت تحت نظر متخصص حرفه‌ای
 4. وجود کادر درمان متخصص در مرکز
بهترین متخصص لیپوماتیک
 1. داشتن گواهی تخصصی
 2. رضایت مراجعه‌کنندگان قبلی از پزشک
 3. ارائه نمونه کار به فرد متقاضی
 4. برگزاری جلسه مشاوره قبل از عمل
 5. فعالیت در کلینیک یا مطب مجهز
اهمیت انتخاب بهترین مرکز لاغری
 1. رسیدن به تناسب اندام دلخواه
 2. کاهش عوارض جانبی
 3. عدم آسیب به اندام‌های داخلی

مطالب بیشتر: لیپوماتیک یا ابدومینوپلاستی

اهمیت انتخاب بهترین کلینیک لیپوماتیک

هر زمان عمل‌های زیبایی در کشور محبوبیت زیادی پیدا می‌کنند، کلینیک‌های زیبایی نیز فعالیت‌های خود را در این زمینه‌ها آغاز خواهند کرد تا از این فرصت به نفع خود استفاده کرده و بتوانند درآمد بیشتری را به دست بیاورند. به همین دلیل است که تمامی کلینیک‌ها صلاحیت انجام جراحی‌های زیبایی را نخواهند داشت. مهمترین دلیل توصیه بر انتخاب بهترین کلینیک پیکرتراشی در تهران، جلوگیری از بروز عوارض جانبی شدید است. متأسفانه استریل نبودن حتی یکی از وسایل و یا آلوده بودن محیط انجام عمل می‌تواند عوارضی همانند عفونت را برای شما به همراه داشته باشد. یا اگر متخصص و کادر درمان در تخلیه چربی‌ها به درستی عمل نکنند، قطعاً در چنین شرایطی نتیجه بسیار مناسب و ‌ایده‌آلی را از لیپوماتیک به دست نیاورده و به تناسب اندام دلخواه خود نخواهید رسید.

حتی ممکن است مجبور شوید در کلینیک‌های دیگر لیپوماتیک مجدد را انجام دهید. بنابراین در صورتی که دوست دارید نتیجه عمل شما موفقیت‌آمیز بوده و از طرف دیگر این عمل زیبایی آسیبی به سلامت شما وارد نکند، بهترین کلینیک لیپوماتیک در ایران و تهران را انتخاب نمایند. یک بار برای همیشه هزینه کنید تا بتوانید به نتیجه مناسب و مدنظر خود برسید.

هزینه جراحی لاغری در بهترین کلینیک پیکرتراشی

یکی از سؤالات رایج مراجعه‌کنندگان، هزینه جراحی لاغری در بهترین کلینیک پیکرتراشی است. متأسفانه برخی از افراد هزینه‌ها را معیار اولیه انتخاب کلینیک قرار داده و به همین دلیل به مراکزی که لیپوماتیک ارزان قیمت را ارائه می‌کنند، مراجعه خواهند کرد. در این صورت نه تنها کیفیت کار پایین آمده بلکه شدت عوارض برای این دسته از افراد نیز بیشتر می‌گردد. بهتر است ابتدا بهترین کلینیک لیپوماتیک در تهران را پیدا کنید و سپس در جلسه مشاوره از متخصص درمورد هزینه‌ها سؤال نمایید.

در اغلب موارد بیمه‌گذاران شما حمایت نمی‌کنند چرا که جراحی لاغری را یک عمل زیبایی می‌دانند اما اگر متخصص بنا به تشخیص خود انجام این جراحی را یک روش درمانی بداند، برخی از شرکت‌های بیمه قسمتی از هزینه‌ها را برای شما پرداخت خواهند کرد.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک صورت

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.