تزریق ژلمقالات

همه چیز درباره تزریق ژل لب روسی و هزینه آن 1400

Rate this post

تزریق ژل به هدف جوانسازی پوست و یا افزایش حجم و تغییر فرم اجزای مختلف صورت بخصوص لب‌ها، از پراستفاده‌ترین عمل‌های زیبایی در چند دهه اخیر است. افزایش حجم و یا تغییر فرم لب‌ها با تزریق ژل با متدهای مختلفی انجام می‌شود. در هر متد، لب شکل خاصی به خود می‌گیرد. یکی از این متدها که بسیارهم پرطرفدار است، مدل لب روسی است. در این مدل ترزیق ژل لب، لب‌ها را به شکل قلب ظریف با حجم بیشتر در نزدیکی مرکز، درست مانند یک عروسک روسی شکل می‌دهند. شما بعد از تزریق ژل لب مدل روسی، لب‌هایی با فرم بسیار جذاب، حجیم شده اما بسیار طبیعی و ظریف خواهید داشت.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل روسی و مشاوره رایگان با کلینیک دکتر سعید شیرنگی تماس حاصل فرمایید.

09128490324

اینفوگرافیک تزریق ژل لب مدل روسی
اینفوگرافیک تزریق ژل لب مدل روسی

کیفیت نتیجه ژل لب روسی بسیار متاثر از تجربه و مهارت پزشکی است که برای تزریق انتخاب می‌کنید، همچنین برند ژل تزریقی هم بسیار در ماندگاری و ایمنی تزریق تاثیر دارد. دکتر شیرنگی از باتجربه‌ترین و متبحرترین پزشکان فعال در زمینه تزریق ژل لب روسی است. دکتر شیرنگی با بهره‌گیری از کادری حرفه‌ای و استفاده از معتبرترین برندهای ژل‌های تزریقی می‌تواند شما را به نتیجه دلخواهتان با کمترین عوارض بعد از آن برساند. برای اطلاع از هزینه ژل لب روسی و دریافت مشاوره می‌توانید با کلینیک دکتر شیرنگی تماس بگیرید.

نحوه تزریق ژل لب به روش روسی

تزریق ژل لب مدل روسی از عروسک‌های تودرتو روسی و لب‌های سفت و منحصر به فرد آن‌ها که به طور کامل رنگ‌آمیزی شده‌اند، الگو گرفته است. مدل لب روسی، با تزریق ژل و ایجاد حجم اضافی و بلند شدن به مرکز لب‌ها، کمان کوپید را شبیه به شکل قلب می‌کند در حالی که کناره‌ها هنوز هم نسبتا منطبق با صورت هستند. نتیجه به این صورت است که در حالی که لب‌ها حجیم شده‌اند اما کاملا طبیعی به نظر می‌رسند.

نحوه تزریق ژل لب مدل روسی به این صورت است که ابتدا پزشک بی‌حسی موضعی را به تمامی قسمت‌های لب اعمال می‌کند و برای جلوگیری از عفونت احتمالی، این نواحی را استریل می‌کند. سپس با یک سوزن نازک و ظریف، قطرات کوچک فیلر به صورت عمودی به لب تزریق می‌شوند.

خطرات ژل لب روسی

مطالب بیشتر: تزریق ژل به گونه

عوارض ژل لب روسی

تزریق فیلر لب مدل روسی در کنار ظاهر زیبایی که برای ما ایجاد می‌کند، دارای عوارضی هم هست. اغلب این عوارض موقتی هستند و تا چند روز پس از تزریق برطرف می‌شوند. برخی از این عوارض عبارتند از:

 1. تورم
 2. کبودی
 3. خونریزی کم
 4. احساس درد خفیف
 5. در موارد نادر احتمال عفونت و التهاب زیاد

مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی

رعایت مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق فیلر لب مدل روسی تاثیر زیادی در چگونگی نتایج این کار و همچنین عوارض بعد از آن دارد به طوری که با رعایت این دستورالعمل‌ها و نکات می‌توانید به نتیجه مطلوبی برسید و عوارض تزریق را به حداقل برسانید. در ادامه به این نکات مراقبتی اشاره خواهیم کرد.

مراقبت‌های قبل از تزریق ژل لب روسی

 1. از یک هفته قبل از تزریق ژل لب سیگار نکشید.
 2. از چند روز قبل از تزریق از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون و داروهایی که باعث تشدید کبودی می‌شوند، خودداری کنید.
 3. از مصرف الکل در روز تزریق خودداری کنید.
 4. در روز تزریق قبل از آن غذای سنگین نخورید. البته نباید گرسنه هم باشید.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب روسی

 1. استفاده از کمپرس یخ هر دو ساعت یکبار به مدت 24 ساعت.
 2. استفاده از انواع ویتامین‌ها مانند ویتامین D
 3. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید مستقیم خودداری کنید.
 4. از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
 5. از نوشیدن الکل خودداری کنید.
 6. از مصرف سیگار تا یک الی دو هفته بعد از تزریق خودداری کنید.
 7. از اعمال فشار برروی لب‌های خود جلوگیری کنید.
تزریق ژل لب روسی
فواید عوارض مراقبت‌های قبل از تزریق مراقبت‌های بعد از تزریق
1-خوش فرم شدن لب

2- قلوه‌ای شدن لب

3- جوان‌تر شدن پوست لب

4- مورد تایید سازمان غذا و داروی جهانی

5- طبیعی بودن نتیجه تزریق

6- ایمن و بی‌خطر بودن روش

7- شبیه شدن کمان کوپید لب به شکل قلب

8- منطبق بودن کناره‌های لب با صورت

1-تورم و قرمزی لب به صورت موقت

2- ایجاد کبودی در لب به صورت کاملاً موقت و گذرا

3- خونریز لب به مقدار کم

4- غیر طبیعی شدن لب‌ها در صورت مراجعه به افراد غیرمتخصص

5- عفونت لب در صورت عدم رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق و مراجعه به افراد غیرمتخصص

6- احساس درد خفیف به مدت چند ساعت

1-عدم مصرف دخانیات یک هفته قبل از تزریق

2- عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و وارفارین چند روز قبل از تزریق

3- خودداری از خوردن مشروبات الکلی چند روز قبل از تزریق

4- مصرف غذای سبک در روز تزریق

1-استفاده از کمپرس یخ به مدت 20 دقیقه هر دو تا سه ساعت یک‌بار تا 24 ساعت پس از تزریق

2- دوری از نور شدید و مستقیم

3- خودداری از فعالیت‌ها و ورزش‌های سنگین تا 48 ساعت

4- عدم مصرف سیگار و مشروبات الکلی یک یا دو هفته بعد از تزریق

5- جلوگیری از گزیدن لب، فشار دادن لب و ماساژ آن تا سه روز بعد از تزریق

6- مصرف مواد غذایی پرفیبر و ویتامین دی

7-عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ایبوپروفن تا یک هفته بعد از تزریق

8-عدم مصرف ویتامین E تا چند روز بعد از تزریق

هزینه ژل لب روسی

بطور کلی تزریق ژل هزینه خیلی بالایی ندارد اما چون موقتی است، هر چند ماه یکبار باید تکرار شود. به همین دلیل یکی از فاکتورهای مدنظر کاربران، هزینه آن است. عوامل مختلفی در قیمت تزریق ژل لب مدل روسی موثر هستند. از این عوامل می‌توان به اعتبار کلینیکی که مراجعه می‌کنید و میزان خدماتی که ارائه می‌دهد، معروفیت، مهارت و تجربه پزشکی، میزان فیلر مصرفی، نوع و برند فیلر اشاره کرد چرا که قیمت ژل لب روسی برای برندهای مختلف متفاوت است.

هزینه ژل لب روسی

کاندید مناسب برای تزریق ژل لب روسی

اگر تجربه قبلی در رابطه با تزریق ژل لب ندارید و برای اولین بار است که می‌خواهید برای انجام آن اقدام کنید، شما کاندید مناسب برای تزریق ژل لب روسی هستید. همچنین این مدل لب برای افرادی که می‌خواهند کمان کوپید لب خود را برجسته‌تر کنند و انتظار افزایش حجم بیش از حد را ندارند یا نمی‌خواهند مرزهای لب خود را تغییر شکل دهند، مناسب است. با این حال، شما باید اهداف و انتظارات خود را با پزشک خود در میان بگذارید تا او بتواند شما را راهنمایی کند و تکنیک مناسب را برای مورد خاص شما انتخاب کند.

مدت زمان ماندگاری ژل لب روسی

به طور کلی تزریق فیلر یک تکنیک موقت شناخته شده است که مدت زمان ماندگاری آن براساس برند ژل مورد استفاده، نحوه تزریق و همچنین مراقبت از خود در دوران بعد از تزریق، متفاوت خواهد بود. بنابراین بعد از چند ماه تأثیر تزریق فیلر لب روسی از بین می‌رود و در صورتی که از نتیجه قبلی راضی بوده باشید می‌توانید مجدداً به متخصص مراجعه کرده و تزریق را تکرار نمایید. به خاطر داشته باشید هر اندازه در طول روز آب بیشتری بنوشید، ماندگاری ژل لب روسی بیشتر خواهد شد زیرا اغلب فیلر‌ها حاوی اسید هیالورونیک هستند و این ماده به صورت طبیعی نیز در بدن ساخته می‌شود. اگر میزان آب بدن کاهش یابد، این ماده به سرعت تجزیه شده و در نتیجه اثر تزریق از بین می‌رود.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب باربی

بهترین متخصص تزریق ژل لب روسی

واقعیت تلخ این است که در حال حاضر آرایشگران در سالن‌های زیبایی نیز تزریق فیلر را انجام می‌دهند زیرا برای انجام این تکنیک تنها به سرنگ و برند‌های مختلف ژل نیاز خواهد بود. اما اشتباهی که خانم‌ها مرتکب می‌شوند، اعتماد به همین آرایشگران است. یک آرایشگر از آناتومی ‌بدن اطلاعی ندارد و نمی‌داند سوزن را باید در چه عمقی وارد پوست کند که به بافت‌های زیرا آسیب وارد نشود. حتی آرایشگران در تشخیص برند ژل و مقدار ژل مورد نیاز نیز تخصصی ندارند. در این صورت بسیاری از افراد دچار عوارض شدید خواهند شد و حتی به نتیجه دلخواه نمی‌رسند. بهترین کار این است که تزریق ژل لب روسی را در کلینیک‌های معتبر تحت نظر پزشکانی که دوره‌های تخصصی را سپری کرده و گواهی مورد تأیید توسط وزارت بهداشت را دارند انجام دهید. در این صورت مطمئن هستید که از ژل‌های باکیفیت و معتبر برای شما استفاده می‌شود.

منبع
thelookbylouisedrkbeautylvmedical

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.