جراحی بینیمقالات

هزینه عمل زیبایی بینی در تهران چقدر است؟ (1400)

4.5
(35)

چند سالی است که بازار عمل‌های زیبایی در سراسر دنیا و البته کشورمان ایران بسیار داغ و پر رونق شده است. یکی از پرطرفدارترین متدهای زیبایی، عمل زیبایی بینی است که به سه نوع عروسکی (فانتزی)، نیمه فانتزی و طبیعی قابل انجام می‌باشد. هزینه جراحی بینی یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که از ابتدا باید آن را در نظر گرفت و برای آن برنامه ریزی کاملی داشت. عوامل تاثیر گذار بر قیمت عمل بینی معمولا با توجه به پزشک، نوع اختلالات بینی و تجهیزات و وسایل مورد استفاده برای انجام عمل زیبایی بینی متفاوت است.

مشاوره تخصصی رایگان: 09128490324

اینفوگرافی هزینه جراحی بینی
اینفوگرافی هزینه جراحی بینی

توصیه می‌شود که قبل از انجام این جراحی، لیست کامل هزینه جراحی زیبایی بینی پزشک یا پزشکان مورد نظرتان را تهیه کنید و بعد از سبک و سنگین کردن فاکتورهای مد نظرتان و هزینه عمل بینی ارزان در کرج، اقدام به انجام آن نمایید. ما در این مقاله به طور جامع، قیمت جراحی بینی را از زوایای مختلف بررسی خواهیم کرد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت عمل بینی کدام‌اند؟

هزینه جراحی بینی با توجه به اینکه ترمیمی است یا زیبایی، می‌تواند متفاوت ‌باشد. عواملی همچون استفاده از تجهیزات و داروهای مورد نیاز (مانند دارو و دستگاه‌های بیهوشی)، آزمایشات، عکسبرداری از بینی، نوع جراحی (باز یا بسته)، دستمزد پزشک، دستمزد تکنسین‌ها و در برخی موارد نیاز به پیوند غضروف یا استخوان، همگی می‌توانند بر هزینه عمل زیبایی بینی تاثیر بگذارند. به عنوان مثال، اگر فرد دچار انحراف بینی باشد، در اکثر مواقع، شرکت بیمه بخشی یا تمام هزینه عمل بینی‌ را پرداخت خواهد کرد.

عامل دیگری که می‌تواند بر قیمت جراحی بینی تاثیر بگذارد، میزان اختلالات موجود در بینی است. در برخی موارد، هدف از جراحی تنها تغییر دادن فرم بینی است. اما گاهی پیش می‌آید که پزشک با مواردی مانند انحراف بینی و اختلالات تنفسی نیز روبه‌رو خواهد بود که در این صورت، هزینه آن ممکن است کمی افزایش پیدا کند. به طور کلی می‌توان مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت عمل بینی را در موارد زیر خلاصه کرد:

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت رینوپلاستی

 • مهارت و تجربه پزشک جراح
 • نوع بینی و جراحی مورد نیاز
 • روش جراحی بینی
 • هزینه‌های بیهوشی
 • هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی
 • هزینه آزمایش‌های مورد نیاز قبل از عمل
 • هزینه دارو و نسخه‌های دارویی

مطالب بیشتر: جراحی انحراف بینی

هزینه عمل بینی استخوانی با گوشتی متفاوت است؟

هزینه جراحی بینی در حالت کلی، به عوامل مختلفی همچون فرم بینی، وجود یا عدم وجود مشکلاتی مانند انسداد یا تنگی کانال تنفسی و موارد متعدد دیگری بستگی دارد. بنابراین هزینه جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی معمولا تفاوت چندانی ندارد. هرچند این مورد تا حدودی به تشخیص پزشک بستگی خواهد داشت. مواردی مثل انتخاب نوع عمل بینی (یعنی جراحی به روش باز و روش بسته) یکی از عواملی است که در هزینه جراحی بینی استخوانی و گوشتی، تفاوت ایجاد می‌کند. عمل بسته بینی معمولا (نه همیشه) برای بینی‌های استخوانی که مخصوصا دچار انحراف یا قوز هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در هر صورت لازم است قبل از اقدام به جراحی، درمورد هزینه‌ها با پزشک خود صحبت کنید و یک جلسه توجیهی با ایشان داشته باشید تا علاوه بر تعیین حدود هزینه‌ها، درمورد عوارض و نتایج بعد از عمل نیز آگاه شوید. آگاهی درمورد تمام جوانب قبل، حین و بعد از عمل باعث می‌شود استرس و اضطراب شما از بین برود و دید کاملی نسبت به جراحی آینده خود داشته باشید.

عوامل موثر بر هزینه

مهارت و تجربه پزشک

فرم بینی و جراحی مورد نیاز

روش انتخابی برای جراحی بینی

هزینه بیمارستان یا کلینیک

هزینه آزمایش‌های مورد نیاز قبل از عمل

هزینه خرید دارو

پرداخت هزینه توسط شرکت بیمه

درصورتی که عمل بینی جنبه درمانی داشته باشد، بیمه از شما حمایت خواهد کرد.

عمل بینی ارزان

عمل بینی ارزان صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و نمی‌توان این جراحی سنگین را با قیمت پایین انجام داد.

آیا هزینه عمل بینی توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

همانطور که احتمالا می‌دانید، جراحی‌های ترمیمی و درمانی مشمول پرداخت بیمه می‌باشند و افرادی که متقاضی استفاده از بیمه برای کاهش هزینه جراحی بینی هستند، می‌‌توانند از این گزینه برای انجام جراحی استفاده کنند. سهم پرداخت هزینه، بسته به نوع شرکت بیمه متفاوت خواهد بود. لازم است بدانید، در صورتی که هدف از جراحی، رسیدن به زیبایی باشد، بیمه‌گذار هیچ هزینه‌ای از عمل را متقبل نخواهد شد و تمام هزینه را باید خود شما پرداخت نمایید زیرا این عمل‌ها، زیبایی محسوب می‌شوند و طبق شیوه‌نامه اجرایی بیمه‌گذاران، آن‌ها الزامی برای پرداخت هزینه متدهای زیبایی ندارند مگر در شرایط خاصی که در برخی از شرکت‌های بیمه، به صورت اختصاصی، اجرا می‌شود.

برای اطلاع از عمل بینی ارزان در کرج با مشاورین بخش زیبایی کلینیک شیرنگی تماس بگیرید.

بیمه و هزینه عمل بینی

هزینه جراحی بینی در مطب دکتر سعید شیرنگی چقدر است؟

هزینه جراحی بینی تحت تاثیر عواملی که ذکر شد، قرار دارد. یک بینی زیبا و بی نقص، منجر به افزایش اعتماد به نفس افراد می‌شود؛ اگر از ظاهر بینی خود راضی نیستید، و قصد ترمیم آن را دارید، برای رزرو نوبت مشاوره با دکتر شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک، می‌توانید با مطب ایشان تماس بگیرید؛ آقای دکتر قبل از تعیین هزینه باید بینی شما را مورد بررسی قرار بدهند. هزینه جراحی بینی در تهران و کرج توسط دکتر سعید شیرنگی، با توجه به انجام اقدامات اضافه، مانند استفاده از غضروف یا استخوان اضافه، میزان ناهنجاری‌های بینی، مواد مصرفی و دستمزد پزشک و تکنسین‌ها متفاوت خواهد بود.

ایشان صرفا زیبایی را برای جراحی مد نظر قرار نمی‌دهند و در واقع هدفشان، به ارمغان آوردن زیبایی در قالب سلامتی افراد می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از شروع رنج قیمت جراحی بینی با شماره تلفن 09128490324 تماس حاصل فرمایید. اگر به دنبال دکتر بینی خوب در کرج با قیمت مناسب هستید با ما تماس بگیرید.

مطالب بیشتر: عمل بینی استخوانی

عمل بینی ارزان در تهران

یکی از موضوعاتی که حتماً در جستجو‌های اینترنتی با آن مواجه خواهید شد، عمل بینی ارزان در تهران است. لازم است بدانید که چنین خدماتی اصلاً وجود ندارد. به هرحال عمل زیبایی بینی هزینه‌های مربوط به خود را خواهد داشت. اگر برخی از کلینیک‌ها ادعا کردند جراحی بینی ارزان را برای شما انجام می‌دهند، قطعاً باید به این موضوع شک نکنید چرا که این عمل زیبایی را نمی‌توان با قیمت‌های بسیار پایین پیش برد. ولی متأسفانه برخی از مراکز درمانی بدون توجه به سلامت فرد متقاضی و بدون انتخاب روش ‌ایده‌آل، جراحی بینی را به گونه‌ای انجام می‌دهند که ممکن است بعداً عواقب جدی را برای او به همراه داشته باشد.

بنابراین به هیچ عنوان فریب تبلیغات جراحی بینی ارزان در تهران را نخورده و در صورتی که تصمیم دارید این عمل را انجام دهید حتماً در ابتدا زمان کافی برای پیدا کردن بهترین کلینیک و متخصص در تهران صرف کنید.

هزینه عمل بینی بدون جراحی

به طور کلی برای عمل زیبایی بینی از دو روش استفاده می‌شود. روش‌های اصلی عمل بینی با جراحی انجام می‌شوند که متخصص به کمک تیغ جراحی برش‌هایی را در داخل و خارج بینی ایجاد کرده و سپس عمل را پیش می‌برد. اما در صورتی که ساختار بینی مشکلی نداشته و ناهنجاری‌های بسیار خفیف روی سطح بینی وجود داشته باشد، می‌توان از روش‌های غیرجراحی مانند تزریق ژل، تزریق بوتاکس و تزریق چربی استفاده کرد. بنابراین هزینه عمل بینی بدون جراحی قطعاً بسیار پایین‌تر خواهد بود چرا که این درمان به صورت سرپایی انجام شده و البته دوره نقاهت طولانی مدتی نیز نخواهد داشت.

مطالب بیشتر: عمل بینی گوشتی

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 35

تاکنون رای نداده است! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

منبع
plasticsurgeryalluremayoclinic

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

‫12 دیدگاه ها

 1. سلام من حساسیت فصلی دارم تو فصل بهار و تابستون
  ایا عمل بینی تو این دو فصل روی نتیجه عمل تاثیر داره ؟ بذارم برای زمستون؟

  1. سلام وقت بخیر
   خیر تاثیری ندارد و داروی ضد حساسیت بعد از عمل تجویز میشود.

 2. سلام و عرض ادب آبا عمل بینی در بیمارستان البرز کرج انجام میشه و یا در مطب؟ هزینه ش چقدره ؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله در بیمارستان انجام میشود نه در مطب اما در بیمارستان البرز انجام نمیشود.

 3. سلام یسری عمل بینی هس بدون بیهوشی انجام میشه و فقط نوک بینی اصلاح میشه شما انجام میدید؟

 4. سلام وقتتون ب خیر میشه یک هفته قبل از عمل ازمایش بدم؟ بعد یک سوال دیگه وقتی که میدین برای عمل خیلی طولانی میشه؟

  1. سلام وقت بخیر
   در دوران کرونا آزمایش های قبل از عمل برای حداکثر یک هفته قبل از عمل باید باشد در غیر اینصورت مجددا باید تکرار بشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان