جوانسازی پوستمقالات

آشنایی با ژل پرفکتا Perfectha فرانسوی – مزایا و هزینه

Rate this post

ژل پرفکتا یکی از انواع فیلرهای تزریقی پرکاربرد با اثربخشی مناسب است که در عمل زیبایی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماندگاری ژل پرفکتا بیش از 18 ماه بوده و شما می‌توانید در طول این مدت با خیال راحت روبه‌روی آینه بایستید و از دیدن چهره شاداب و جوان خودتان لذت ببرید. امروزه انواع ژل پرفکتا که در بازار عرضه می‌شوند با استقبال فراوانی مواجه شده که عمده دلایل رغبت مشتریان این نوع ژل را می‌توان در طولانی مدت بودن اثر آن و عوارض بسیار اندکی جستجو کرد که پس از تزریق پرفکتا ممکن است برای برخی افراد به وجود بیاید.

اینفوگرافیک ژل Perfectha
اینفوگرافیک ژل Perfectha

همه‌چیز درباره فیلر پرفکتا

فیلر پرفکتا مانند هر‌ یک از فیلرهای معتبر دیگر، پس از تزریق اثرات محسوسی را  از نظر تغییر اعضای صورت و زیباسازی و طراوت بخشیدن، بر جای می‌گذارد. رفع هر نوع چین و چروک‌ و جوانسازی پوست نیز بخش دیگری از مزایای استفاده از این نوع فیلر می‌باشد. کاهش حجم و اصلاح سایر اجزای صورت به شکل متقارن و زیبا از قبیل گونه‌ها، لب و بینی نیز توسط فیلر یا انواع ژل پرفکتا قابل انجام می‌باشد. توصیه می‌کنیم برای تزریق این فیلر از مشاوره پزشکان مجرب و متخصص استفاده کنید. دکتر سعید شیرنگی دارای مدرک فوق ‌تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، با کارنامه درخشانی که دارد در زمره بهترین پزشکان متخصص و مجرب در این زمینه به شمار می‌رود.

توصیه می‌کنیم حتما گام نخست و اصلی خود را با این پزشک مجرب و فعال در این عرصه شروع کنید. قطعا رضایت و اعتماد شما، نخستین ثمره بهره‌مندی از خدمات زیبایی دکتر شیرنگی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از وب سایت دکتر شیرنگی بازدید نمایید.

ژل پرفکتا ساخت کجاست؟

ژل پرفکتا توسط کمپانی داروسازی اوبوای‌لاین فرانسه در سال 2011 برای نخستین بار وارد بازار فروش شده است. این نوع ژل در مدت زمان کمی ‌توانسته است به‌ سرعت بازارهای جهانی را تصاحب کند. هر چند این کمپانی سابقه‌ای بیش از 15 سال در این زمینه دارد، با این وجود پس از تولید انواع ژل پرفکتا موفق به اخذ تاییدیه و گواهینامه‌های معتبری از سازمان غذا و داروی آمریکا و سازمان تنظیم غذا و داروی کشور انگلستان شده است که در واقع این موارد فقط بخشی از موفقیت‌های این شرکت داروسازی جهانی به شمار می‌رود.

ژل پرفکتا فرانسوی را جور دیگری باید دید

همانطور که اشاره کردیم کیفیت انواع ژل پرفکتا در واقع به ماندگاری ژل پرفکتا و همچنین ترکیبات آن بستگی دارد. هر ‌چند این نوع ژل همزمان با دراگ‌استورهای معتبر جهان در داخل کشور نیز عرضه می‌شود ولی توصیه می‌کنیم انتخاب انواع ژل تزریقی را به پزشکان متخصص در این حوزه بسپارید و به ‌تنهایی وارد عمل نشوید.

ژل پرفکتا ساخت کجاست

از ژل برند پرفکتا برای چه نقاطی از صورت استفاده می‌شود؟

از تزریق انواع ژل پرفکتا برای دور چشم و رفع خطوط این نواحی و همچنین رفع هر نوع چین‌خوردگی ناحیه مابین لب‌ها و بینی و استخوان گونه و دور لب‌ها استفاده می‌شود.

آشنایی با کاربردهای فیلر لب پرفکتا

این نوع فیلر دارای سرنگ مخصوصی است که به منظور تزریق در لب و همچنین افزایش حجم در این زمینه به کار می‌رود. گرچه تزریق در ظاهر دردناک به نظر می‌رسد اما تعداد اندکی از افراد از درد تزریق فیلر لب پرفکتا در محل تزریق شکایت داشته‌اند. دوام و ماندگاری تزریق فیلر لب پرفکتا غالبا تا 6 ماه می‌باشد. تزریق این نوع ژل در مدت ‌زمان کوتاهی صورت گرفته و شما می‌توانید با سپری کردن یک دوره کوتاه استراحت، به کارهای روزانه خود برگردید.

مواد تشکیل دهنده ژل پرفکتا چیست؟

ژل پرفکتا مشتمل بر پنج نوع ژل مخصوص می‌باشد که در نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از ترکیبات خالص با غلظت مناسب از قبیل هیالورونیک اسید، از ویژگی‌های بارز ژل تزریقی پرفکتا می‌باشد. همانطور که اشاره کردیم این ژل در 5 محصول تزریقی جداگانه مخصوص نواحی مختلف بدن از قبیل بینی، لب، گونه ها و سایر نواحی تولید می‌شود. بنابراین به ‌تنهایی یک محصول ترکیبی است که می‌تواند با بهره‌مندی از مواد خالص موجود در این ترکیبات، اثربخشی مطلوبی را از خود بر جای بگذارد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب روسی

مزایای ژل پرفکتا نسبت به سایر برندها

  1. ماندگاری ژل پرفکتا نسبت به سایر نمونه‌ها، تا حدودی بیشتر بوده و همانطور که اشاره کردیم می‌تواند بین 6 ماه تا 18 ماه به طول بیانجامد. در نمونه‌های دیگر، این مدت ‌زمان کمتر بوده یا فاقد ماندگاری طولانی ‌مدت می‌باشد.
  2. عمل تزریق ژل پرفکتا در زمره تکنیک‌های سرپایی بوده و نیاز به جراحی پیچیده و بیهوشی ندارد. قاعدتا پس از این مدت دوره نقاهت و رفع برخی عوارض از قبیل کبودی و التهابات مختلف نیز کمتر به طول خواهد انجامید.
  3. انواع ژل پرفکتا پوست را به‌ دلیل وجود متریال‌های ارگانیک و عدم وجود مواد شیمیایی، به ‌نوعی طبیعی‌تر از سایر ژل‌های تزریقی موجود در بازار به نمایش می‌گذارند.

مزیت ژل پرفکتا

ژل پرفکتا بهتره یا رووفیل؟

ژل پرفکتا در مقایسه با بسیاری از برندها و محصولات مشابه، مزایای متعددی دارد. اما برای آن که بتوانیم به نتیجه‌گیری مناسبی در این زمینه دست پیدا کنیم لازم است اطلاعات مفید و جامعی نیز کسب کنید. یکی از بهترین برندهای دیگری که می‌تواند در این زمینه معرفی شود و مورد استفاده قرار گیرد، ژل رووفیل می‌باشد. به ‌طور کلی با توجه به انتخاب پزشکان و نوع کاربردهای این دو نوع ژل، امکان دارد از انواع ژل پرفکتا یا رووفیل استفاده شود. با این وجود به ‌دلیل کمترین میزان واکنش‌های این دو گروه از فیلرهای موسوم به فیلرهای اسید هیالورونیک هر دو برند در عمل زیبایی لب، گونه و رفع خطوط صورت و پیشانی یا مقارن‌سازی اجزای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در این بین یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده، ترکیبات این دو نوع ژل است. هر چند در نهایت تصمیم‌گیرندگان نهایی پزشکانی هستند که درمورد انتخاب این دو نوع ژل با توجه به عواملی از قبیل نقاطی که قرار است تزریق در آنجا صورت گیرد و عمیق بودن محل آن، نسبت به انتخاب و تزریق این نوع ژل اقدام می‌کنند.

بررسی عوارض جانبی ژل پرفکتا

به‌ندرت دیده شده است که پس از تزریق ژل پرفکتا، تورم، قرمز شدن پوست و التهاباتی در نواحی مختلف صورت دیده شود. هر ‌چند لازم است در ابتدای دوره درمان، حتما پزشک خود را در جریان بیماری‌ها و احیانا حساسیت ناشی از مصرف برخی داروها قرار دهید.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب باربی

مراقبت های بعد از تزریق ژل پرفکتا

درست است که تزریق ژل یک تکنیک سرپایی بوده و تقریباً بین ۱۵ تا نهایتا ۳۰ دقیقه به اتمام می‌رسد اما بحث مراقبت بعد از تزریق فیلر یکی از مهمترین موضوعاتی است که بر ماندگاری و حفظ نتیجه تزریق تأثیر خواهد گذاشت. به همین دلیل است که نکات مراقبتی بعد از تزریق ژل پرفکتا اهمیت زیادی پیدا خواهد کرد:

  1. توصیه می‌کنیم حداقل به مدت ۲ هفته مصرف دارو‌ها و مکمل‌های رقیق‌کننده خون، الکل و دخانیات را کنار بگذارید تا ورم پوستی هر چه زودتر برطرف شده و بتوانید نتیجه تزریق را رؤیت کنید.
  2. همچنین لازم است از رفتن به محیط‌های گرم و آفتابی حداقل به مدت یک هفته خودداری نمایید.
  3. تا چند ساعت نباید دراز بکشید. بعد از آن تا چند روز در زمان خواب سر را بالاتر از بدن قرار دهید تا ورم و التهاب در ناحیه پوست زودتر برطرف شود و از طرفی دیگر امکان جابجایی ژل وجود نداشته باشد.
  4. دستکاری محل تزریق باعث جابجایی فیلر خواهد در این صورت تقارن صورت بهم می‌ریزد بنابراین حداقل تا چند روز فشاری به صورت خود وارد نکنید.

هزینه تزریق ژل پرفکتا

یکی از سؤالات بسیار مهم درمورد تزریق ژل پرفکتا، هزینه‌ای  است که باید برای انجام این تکنیک پرداخت کنید. به طور کلی دستمزد متخصص و هزینه کلینیک، مقدار فیلر مورد نیاز، حساسیت اندام هدف و… همگی تعیین‌کننده قیمت تزریق فیلر پرفکتا خواهند بود. درمورد این موضوع متخصص در جلسه مشاور با شما صحبت کرده و حتماً به شما اطلاع می‌دهد که هزینه ژل پرفکتا توسط بیمه پرداخت نخواهد شد زیرا یک تکنیک زیبایی است.

آیا تزریق ژل پرفکتا درد دارد؟

به دلیل اینکه تزریق فیلر پرفکتا از طریق سرنگ انجام می‌گیرد، قطعاً همه افراد فکر می‌کنند درد زیادی را به همراه خواهد داشت. در صورتی که اینگونه نیست. اگر ذهنیت نادرستی نسبت به این موضوع داشته باشید، در زان تزریق دچار نگرانی و اضطراب خواهید شد.  لازم است بدانید که متخصص قبل از شروع به کار، از بی‌حسی موضعی براساس میزان حساسیت اندام هدف استفاده خواهد کرد ولی با این حال اگر باز هم دردی حس کردید، کافی است به متخصص اطلاع دهید تا بی‌حسی بیشتری تزریق گردد.

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.