جراحی زیبایی سینهمقالات

بهترین جراح سینه در ایران

 برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از ماموپلاستی دریافت کنید، باید یک دکتر خوب برای جراحی سینه انتخاب کنید. جراحی سینه شامل موارد متعددی است که به زیبایی اندام کمک شایانی می‌کند. دربین این روش‌ها، که با توجه به نیاز بیمار از آنها استفاده می‌شود، باید با مهارت پزشک در هم ادغام شده و نتیجه را رقم بزند. اگر بهترین جراح سینه را می‌خواهید باید ابتدا در مورد این جراحی و چگونگی انتخاب جراح خوب و ماهر اطلاعات کسب کنید. به عنوان مثال دکتر شیرنگی یکی از بهترین جراحان سینه در ایران است که در کرج فعالیت می‌کند و اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد.

اینفوگرافی بهترین جراح سینه
اینفوگرافی بهترین جراح سینه

انواع روش های جراحی سینه با توجه به نیاز فرد

قبل از هر چیز باید بهترین روش‌های جراحی سینه را بشناسید تا بتوانید با توجه به نیاز خود بدانید که از کدام نوع باید بهره ببرید. روش‌های مختلفی برای زیباسازی سینه وجود دارند که در زیر به بررسی این موارد می‌پردازیم. جراحی سینه با نام ماموپلاستی نیز شناخته می‌شود.

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یا ماموپلاستی تقویت کننده برای افزایش سایز، اندازه و خطوط سینه در خانم‌ها انجام می‌گیرد. دلایل مختلفی وجود دارد که یک خانم از این جراحی بهره ببرد. سه گروه افراد وجود دارند که از این روش استفاده می‌کنند؛ کسانی که به صورت مادرزادی سینه‌هایشان خیلی کوچک بوده است، خانم‌هایی که بعد از بارداری تمایل به بزرگ کردن سینه‌های خود دارند و کسانی که به دلیل عدم تقارن در اندازه سینه‌ها سعی می‌کند تا آن را اصلاح کنند.

این کار با جای گذاری ایمپلنت باید انجام شود که در زیر ماهیچه سینه و بالای آن قرار می‌گیرد. برش در زیر بغل و ناحیه اطراف سینه  انجام می‌شود و جزو روش‌های کم تهاجمی محسوب می‌شود. این پروتزها از پوسته‌های سیلیکونی تشکیل شده اند که از ژل سیلیکون و یا محلول آب و نمک تولید می‌شوند.

مطالب بیشتر: افتادگی سینه بعد از پروتز سینه

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه نیز از روش‌هایی است که برای تناسب اندام و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این عمل جراحی نیز باید بهترین جراح سینه در ایران را انتخاب کنید؛ زیرا همزمان با انجام عمل باید پوست سینه جمع شده و به سمت بالا کشیده شود. این عمل بیشتر برای کسانی که دچار افتادگی سینه شده اند، استفاده می‌شود.

ویژگی دکتر خوب جراحی سینه

جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان

البته برخی افراد ترجیح می‌دهند که پروتز سینه و لیفت سینه را به صورت همزمان انجام دهند. این کار باید زیر نظر پزشک ماهر و با تجربه انجام شود. دکتر شیرنگی جراحی لیفت و پروتز سینه را به طور همزمان انجام می‌دهد و نتیجه این عمل نیز کاملا رضایت بخش است.

جراحی مامو پلاستی کاهنده

یکی دیگر از روش‌های زیبا کردن سینه، جراحی ماموپلاستی کاهنده یا کاهش اندازه سینه است. در این روش بیشتر برای خانم‌هایی که سینه‌های بزرگ و سنگین دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد .این افراد نه تنها زیبای ظاهری اندام خود را از دست داده اند، بلکه به علت سنگین بودن سینه‌ها، دچار درد شانه‌ها، کمر و گردن را نیز ممکن است در طی زمان به وفور تجربه کنند. در این عمل جراحی، تغییر در قسمت بافت سینه و پوست اضافه و چربی‌های آن انجام می‌گیرد و قسمتی از بافت سینه برداشته می‌شود.

جراحی بازسازی سینه

برخی از خانم‌ها بر اثر بیماری سرطان سینه، عمل ماستکتومی را انجام می‌دهند. این عمل باعث می‌شود تا همه یا بخشی از سینه برداشته شود. پزشک جراح خوب و حرفه‌ای می‌تواند به این افراد کمک کند تا بازسازی سینه را انجام دهند و تحت نظر یک جراح سینه خوب به راحتی از زیبایی ظاهری برخوردار شوند.

چگونه بهترین جراح سینه در تهران را انتخاب کنیم؟

هر چند اکثر پزشکان دارای علمی به روز هستند و می‌توانند این عمل را انجام دهند؛ اما مهارت پزشک و تجربه بالایی که دارد بر کیفیت کار تأثیر زیادی می‌گذارد. به همین علت است که افراد متقاضی جراحی سینه سعی می‌کنند تا قبل از اقدام برای عمل، جراح خوب سینه را انتخاب کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین جراح سینه در کرج و تهران هستید، این عمل را به دکتر شیرنگی بسپارید؛ زیرا رضایت بالای مراجعه‌کنندگان قبلی وی نشان‌دهنده مهارت و تخصص بسیار بالای این پزشک معروف است.

بهترین پزشک جراح سینه

پرس و جو از اطرافیان و نظر مراجعه کنندگان قبلی

حال این سوال پیش می‌آید که بهترین جراح سینه در تهران را چگونه انتخاب کنیم و مطمئن باشیم که نتیجه خوبی را دریافت می‌کنیم؟ معمولا اولین کاری که انجام می‌گیرد این است که در بین دوستان و آشنایان به تحقیق بر می‌خیزیم. وقتی که پزشک، نتایج خوبی را تاکنون رقم زده است، به عنوان یک پزشک محبوب و خوب شناخته می‌شود. پس با کمی پرسش و تحقیق می‌توانید از اطرافیان به راحتی نام او را پیدا کنید. البته نظر مراجعه کنندگان قبلی هم بسیار مهم است زیرا این افراد نتیجه را کاملاً دیده اند و این نظرات نشان می‌دهد که تا چه حد خوب و رضایت بخش بوده است.

مطالب بیشتر: تعویض پروتز سینه

جستجو در اینترنت و سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران

اگر سری به اینترنت بزنید نیز اطلاعات زیادی در مورد پزشکان خوب در زمینه جراحی سینه می‌بینید. اطلاعات مفیدی این سایت‌ها هم می‌توانید استفاده کنید. همچنین سابقه پزشک، بیوگرافی، مدارک پزشکی و تجربه‌های عمل در حوزه کاری و … همگی در سایت‌هایی که مربوط به پزشکان است وجود دارد.

 یکی از سایت‌های معروفی که بهترین پزشکان در زمینه جراحی سینه و سایر عمل‌های زیبایی را برای کاربران معرفی می‌کند، سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران است. اگر به دنبال بهترین جراح سینه در کرج و تهران هستید می‌توانید این سایت را باز کرده و نام دکتری را در آن جستجو کنید و اطلاعات مفید و ارزنده را در مورد ایشان ببینید. مهارت و تجربه پزشکی بسیار مهم است و جایی که می‌توانید آن را به خوبی ببینید، مراجعه کنندگان قبلی او است. معمولاً در سایت‌های مربوط به این پزشکان است نظرات کاربران را می‌توانید ببینید.

نزدیک ترین جراح به محل زندگی

مراقبت‌های قبل و بعد از عمل اهمیت زیادی دارد. ممکن است بارها و بارها نیاز داشته باشید تا به مطب پزشک بروید و دوره درمان خود را کامل کنید. اگر به دنبال بهترین جراح سینه در کرج و تهران هستید باید پزشکی را انتخاب کند که در این شهرها فعال هستند و دسترسی به آنها برای شما نیز راحت است. در این صورت، قبل و بعد از عمل رفت و آمدهای خود را راحت‌تر انجام می‌دهید.

روش‌های متنوعی برای جراحی زیبایی سینه وجود دارد که با توجه به نیاز بیمار به آن‌ها پرداخته می‌شود. روش‌های کاهشی، افزایشی، بازسازی و لیفت سینه انجام می‌گیرد. این عمل باید زیر نظر یک پزشک ماهر باشد. دکتر شیرنگی در این زمینه، یکی از بهترین انتخاب‌ها است که می‌تواند برای شما نتایج عالی را رقم بزند و جزو یکی از بهترین جراحان سینه در تهران و حتی در کشور است.

مطالب بیشتر: تاثیر پروتز سینه بر شیردهی

منبع
webmd

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان